Bambu Gönüllü Eğitim Platformu

bambu gönüllü eğitim platformu kimdir?

hakkımızda

biz kimiz?

bambu gönüllü eğitim platformu

Bambu Gönüllü Eğitim Platformu, sosyo-ekonomik faktörlerden kaynaklı olarak eğitim hayatlarında dezavantajlı durumlarla karşılaşan çocuklara ulaşmaya çalışarak, gönüllü eğitimciler ve eğitim desteğine ihtiyaç duyan çocukları buluşturan bir kuruluştur. Müfredat kapsamında destekleyici eğitimlerin yapılmasının yanı sıra, çocukların kendilerini keşfedebilmesi, yetenek ve hayal dünyalarının gelişmesini önceleyen atölye programlarıyla, kişisel gelişimlerini destekleme amacı güderek, sosyal fayda ilkesiyle 2019 yılında faaliyetlerine başlamıştır.

MİSYONUMUZ ve vizyonumuz

Nitelikli eğitim ve fırsat eşitliği kavramlarıyla hareket ederek, öncelikli olarak 4-18 yaş aralığındaki öğrencilerin müfredat eğitimini ve kişisel gelişimlerini destekleyecek programlar sunmak ve herkes için yaşam boyu öğrenim ilkesiyle eğitimde fırsat eşitliğini artırmaktır. 

MİSYONUMUZ
Türkiye başta olmak üzere tüm dünyada eğitim desteğine ihtiyaç duyan öğrencilerin tespit edilmesi; tespit edilen öğrencilere müfredat ve kişisel gelişim anlamında destek sunulmasıdır.

VİZYONUMUZ

bizimle iletişime geç